Únor 2017

22/2

22. února 2017 v 15:42
Včera jsem byla na plese. Jsem teda už rok po maturitě, ale byl to ples kamarádky. Tahle holčina je dost nespolihlivý člověk. Na můj ples mi měla udělat vlasy a namalovat. Vykašlala se na mě. Připadala jsem si pak vedle všech těch namalovaných krásek hrozně. Ano, mohla jsem si o udělat sama, ale nemam takový ty věci, aby to přežilo celý večer a radši než vypadat jako rozeklý klaun jsem si dala jen řasenku. No, celý ples se dos*al (i další věci, ale škoda komentovat) a já na ten večer nerada vzpomínám. Dodnes jsem si neprohlídla fotky od fotografa, protože ani nechci.

Nicméně mám tu holku hrozně ráda, idkyž jsem to dlouho vstřebávala a nikdy bych nic takovýho neudělala. Jediný co jsem udělala bylo, že jsem přišla na její maturiťák krásně namalovaná, učesaná, s lepšíma šatama než půlka maturantek.

A nejlepší pocit byl, když za mnou kluci chodili že mi to sluší a ptali se, zda jsem taky maturantka, nebo mě zastavil jeden v metru a řekl, že jsem krásná. :) Večer to byl povedený a nekonečněkrát lepší než můj maturitní ples. Domů mě pak vezl kamarád s nejkrásnějším autem. No, připadala jsem si konečně jako princezna ikdyž o rok později.


Edit: Dneska jsem to konečně vydržela bez sladkého pití :) Večer jsem si místo pomerančového džusu na chuť vzala pomeranč. Jasné, taky je to sladké, ale lepší než čokoláda nebo ty džusy.

jídlo:

kuličky s mlíkem
těstoviny se sýrovou omáčkou
jogurt
jablko
brokolice s míchaým vajíčkem
pomaranč


pití: voda


21/2

21. února 2017 v 11:36
Tak dnešní váha 57 kg, což není zlé, když jsem hned po zkouškovém měla 57,7 cca a před zkouškovým koelm 56. Něco už se nějak samo dalo dolů, asi i tím, že začínám normálně obědvat, což jsem o zkouškovém nedělala a snědla denně třeba celou čokoládu + měla nějakou drobnost. Neměla jsem sice vůbec hlad a chuť, ale když už, jedla jsem prasárny. Teď jím víc a líp, ikdyž kuličky s mlékem jsou má slabina.

jídlo:

kuličky s mlíkem
2x čoko tvaroh
banán
míchaná vajíčka

pití: Cider, Frisco /maturitní ples kámošky/, voda


20/2

20. února 2017 v 19:11
Slečny, dlouho jsem tu nebyla. Vše se mi o zkouškovém nějak zvrtlo a já měla co dělat, abych to nějak dokopala a na počítač jsem vůbec nechodila. Nakonec jsem dala všechny zkošuky kromě jedné, na kterou jsem ani nešla. Tu teda opakuju. Moc jste mi chyběly! <3

Novinky

- přibrala jsem za zkouškové 1 - 1,5 kg. Jedla jsem jako prase. Nepravidelně, a ještě hnusně. Fuj. Samé sladké.
- v menze jsem si dobila peníze jen ve zdravé výživě
- chci přestat pít sladké vody
- změnila jsem trenérku (z nutnosti) a trošku jsem si pobrečela, nová je ale snad ještě lepší! Ne sice jako osoba (nebo zatím nevím), ale jako coach ano..