Leden 2017

26/1

26. ledna 2017 v 13:10
Je mi o něco líp. Včera jsem byla tak psychicky vyřízená, že mě bolely nohy, každá kost v těle a snad úplně všechno. Asi do půl čtvrté jsem nespala. Dnes je mi lépe. Odpoledne jdu na konzultaci odstranění jednoho nepovedeného tetování, a odpoledne se půjdu do kavárny učit. Každý den se teď o zkouškovém budím s tím, že je mi špatně. A večer s tím i usínám. Nemůžu hned snídat, mám pocit, že se pozvracím. Dneska jsem si tedy místo snídaně dala džus. Včera po té zkoušce jedla až někdy v 5 odpoledne. Totálně hotová. A to se ani nesnažím. Jediný co zatím dělám jinak je, že se snažím dost pít. Neslazené čaje, vodu. A pár set gramů z té váhy slezlo.

Tenhle obrázek u článkuje dost strašidelný, ale hrozně mě fascinuje.

jídlo: (džus), celozrná bageta s žervé , ..

whatjanesaw: “ Milan Nenzic ”

25/1

25. ledna 2017 v 18:54
Dnešní den bída. Ne v jídle, ale celkově. Bolí mě hlava. Je mi na nic. Zkouška byla hrozná. Měla jsem pocit, že mi to nemůže nedát, popsala jsem mu 3 A4, bez chyby a stejně mi řekl, že se uvidíme znovu. Fakt debil, ani tohle mu nestačilo. "Slečno, vy si sice pamatujete hrozně věcí, ale nevíte nic". Totálně mě rozhodil. Nevím co víc umět.. jsem z něj vystreslá a na nervy. Nemůžu ani pořádně jíst a první jídlo jsem měla kolem páté. Je mi z toho stresu totiž úplně zle, až na zvracení. Šílenec, ten chlap. Ani trénink jsem kvůli němu nestihla, jak mě dusil. Vyházel tolik lidí bez pokusu opravy.. Neměl asi den. Nicméně já mám alespoň tu opravu. Ale že by se mi tam znovu chtělo, to ne... musím to ale dát, takže kašlu na jinou zkoušku, abych dala alespoň tohle. Už na to fakt nemám, jsem už hrozně unavená... :( A pořád nevím, zda jsem dala minulou zkoušku, stále nemáme výsledky. Už jsem z toho fakt dost mimo a chci konec.

jídlo: kuličky s mlíkem, míchaná vajíčka


23/1

24. ledna 2017 v 1:19
Takže to, že je trenérka těhotná mi řekla už oficiálně. Zkusíme jen "teoretické" tréninky, ale myslím, že to moc dlouho nepůjde. Nemůže se ani pohnout, protože má nějaké komplikace. Žádná zátěž, nic. Další věc, kterou jsem zjistila je, že jsem dostala hrozně málo bodů ze semestrálky z jednoho předmětu. Ty body jsem potřebovala ke zkoušce a teď už nemám skoro šanci. Pokazila ji kamarádka, se kterou jsme semestrálku dělaly. Bylo to ve dvojičkách. Nestihla to. Měla jsem chuť ji zabít, fakt že jo. :( Jsem už hrozně unavená, potřebuju to nějak dotáhnout a aby bylo zkouškové za mnou.. Už mě to vůbec nebaví a chuť do učení je nulová.


20/1

20. ledna 2017 v 16:31
Ahoj princezny, jak se dnes máte? Já studijně, bohužel. Včera jsem zjistila "nepříjemnost". Má trenérka je těhotná. Všechno se teď změní. Nebyla jen trenér, byla i "psychlog", přítel, věděla věci co jiní ne... nevím, co bude, až odejde. Dost mě to děsí, je součást mého života :( Ale zároveň jí to moc přeju.

Dneska večer jdeme s rodiči na večeři, takže to nebude úplně podle mých představ. Mám holkdy ale jeden problém. Jím obecně málo, hlavně o zkouškovém, nepravidelně atd. Jím jen když mám fakt hlad a teplá jídla moc ne. Nicméně miluji sladké džusy. Znáte něco sladkého, ale s menším počtem kcal? Cocacolu light apod ne, je mi z toho zle, ten umělý cukr nesnesu... kofolu se stéfií taky ne, tu nesnáším stejně jako běžnou kofolu :D Kdybyste měly nějaký typ na nějaký dobry sirup, ale aby v něm nebyl moc cítit umělý cukr, nebo nějakou lepší variantu s normálním, budu ráda.
(čaj si zase vůbec nesladím, asi jsem divná)

earthans: “mariamadiallo x nicole_zimmermann ”

19/1

19. ledna 2017 v 17:26
K narozeninám jsem dostala nový notebook, takže mám soukromí. Nicméně teď mám zkouškové a dost mě to ničí. Ještě mě čekají dvě zkoušky.. ty nejhorší. Jsem už hrozně unavená, to kvantum knih, sešitů... už nemůžu.
Dneska mi to ani na tréninku nešlo, pravidelně nemůžu spát a usínám kolem čtvrté ráno. Jsem vyřízená. A nešťastná z toho, že to dnes bylo na tréninku dost zoufalé. Za 3 měsíce mě čeká mistrovství a dnes jsem se teda vůbec nepředvedla.

Jinak, máte některá typ na nějakou účinnou dietu? Mono/detoxy/.. cokoliv. Včera jsem se vážila a mám 56 kilo. Na 168 cm. Jsem aktivní sportovec, (tanečnice) takže si to udržuji. Ale stejně bych chtěla míň.. tak 50. Můj příběh je jednoduchý. Motám se tu od čtrnácti, teď je mi dvacet. Začínala jsem taky na 56kg, ale s tím, že jsem pak zhubla 20kg a málem mě to zabilo. Po tak roce, dvou jsem to zase přibrala s tím, že se musím uzdravit. Pořád mě to sem ale táhne... a přísahám, že tentokrát to tak daleko nezajde. Takže mám stejnou váhu jako před šesti lety na začátku. Teď mi bude stačit pár kilo..

jídlo: míchaná vajíčka, clz bageta s žervé, suchary s čoko polevou
pohyb: trénink 1h

daintywintergirl: “➰ daintywintergirl ➰ ”

17/1

18. ledna 2017 v 2:12
Tak jsem tady zase. Na stejném místě. Už je to tak 6 let, co se neustále vracím a občas zmizím.. Bí je zpět. Odhodlaná Bí.